alberquero

Kullanım örnekleri

alberquero
pool caretaker
icon arrow

pool

Phonetic: "/pul/"

Part Of Speech: noun


Definition: A small and rather deep collection of (usually) fresh water, as one supplied by a spring, or occurring in the course of a stream; a reservoir for water.

Example: the pools of Solomon


Definition: A small body of standing or stagnant water; a puddle.


Definition: A supply of resources.

Example: There is a limited pool of candidates from which to choose the new manager.


Definition: (by extension) A set of resources that are kept ready to use.


Definition: A small amount of liquid on a surface.

Example: a pool of blood


Definition: A localized glow of light.

icon arrow

pool

Phonetic: "/pul/"

Part Of Speech: verb


Definition: (of a liquid) To form a pool.

icon arrow

pool

Phonetic: "/pul/"

Part Of Speech: noun


Definition: A pool of water used for swimming, usually one which has been artificially constructed.

icon arrow

caretaker

Phonetic: "/ˈkɛəˌteɪ.kə/"

Part Of Speech: noun


Definition: Someone who takes care of a place or thing; someone looking after a place, or responsible for keeping it in good repair.


Definition: Someone who takes care of a person; a parent, carer or other guardian.

icon arrow

caretaker

Phonetic: "/ˈkɛəˌteɪ.kə/"

Part Of Speech: adjective


Definition: Temporary, on a short term basis.

Example: Johnson had to be drafted in as the caretaker manager after Hewlett resigned without warning the day before the final.

En İyi Tur-Eng Çevirmen

Belki tercümanlık mesleğinde ustalaşmak istersiniz? Sitemizle eğitiminiz hızlı ve kolay olacak! Çevirmenler çeviri yaparken çeşitli becerilere ve materyallere ihtiyaç duyarlar. Çevirmenlerin genel özellikleri çevrilecek olan erek dile ve kaynak dile çok iyi hakim olmak, okuduklarını ve duyduklarını iyi anlamak ve iyi bir hafızaya sahip olmaktır. Fonetik, gramer ve cümlelerdeki kelime örnekleriyle birlikte kapsamlı bir kelime, deyim ve ifade kitaplığına sahip çevirmenimiz ilk kez kullanışlı bir materyal olarak kullanılabilir.

İngilizce, dünyada yaklaşık 1,5 milyar insan tarafından konuşulmaktadır. Dünyada en çok konuşulan dildir. 1.000.000'den fazla kelime var! Türkçe, Türkiye'de, Kuzey Kıbrıs'ta yaklaşık 80 milyon kişi ile Avrupa ve Kuzey Amerika'daki göçmen toplulukları tarafından konuşulmaktadır. Yaklaşık 88 milyon konuşmacı ile en çok konuşulan Türk dilidir. Türk dili, Türkiye'nin batısında yer alan Anadolu'da ortaya çıkmıştır. Şu anda, bu iki hacimli ve harika dildeki çevirilerle hızlı, rahat ve ücretsiz çalışmanız için size profesyonel çevirmenimizin işlevselliğini sunuyoruz!Çevirinize ince ayar yapmak için yerleşik sözlükleri kullanın: Tek tıklamayla eşanlamlılar ve örneklerle bağlam içi çeviriler, anlamlar, telaffuz ve diğer dil özelliklerinde sorunsuz bir şekilde uzmanlaşmanıza yardımcı olur. Kesinlikle ücretsiz, hızlı ve doğru çevirmen!Yukarıdaki giriş alanını kullanarak İngilizce-Türkçe sözlükte bir Türkçe terim arayın. İngilizce veya Türkçe arama yapabilirsiniz. İngilizce veya Türkçe aradığınız cümlenin çok fazla çevirisi varsa filtreleme seçeneklerini kullanarak sonuçları sınırlandırabilirsiniz. İngilizce-Türkçe sözlükte harfe göre ara. İngilizce-Türkçe sözlük, alfabeyi manuel olarak görüntüleme olanağı sağlar. Belirli kelimelerin çevirilerine bakmak ve bir cümle bağlamında ne anlama geldiklerini görmek için aşağıdaki bağlantıları da kullanabilirsiniz.