karın şişliği

Kullanım örnekleri

karın şişliği
distended abdomen
icon arrow

distended

Phonetic: "/dɪˈstɛndɪd/"

Part Of Speech: verb


Definition: To extend or expand, as from internal pressure; to swell


Definition: To extend; to stretch out; to spread out.


Definition: To cause to swell.


Definition: To cause gravidity.

icon arrow

distended

Phonetic: "/dɪˈstɛndɪd/"

Part Of Speech: adjective


Definition: Extended or expanded, as from internal pressure; swollen.


Definition: Gravid.

icon arrow

abdomen

Phonetic: "/æbˈdəʊ.mən/"

Part Of Speech: noun


Definition: The fat surrounding the belly.


Definition: The belly, or that part of the body between the thorax and the pelvis, not including the back; or in some lower vertebrates, the portion between the cardiac and caudal regions.


Definition: The cavity of the belly, which is lined by the peritoneum, and contains the viscera; often restricted in humans to the part between the diaphragm and the commencement of the pelvis, the remainder being called the pelvic cavity.

Example: He was all bent over complaining of pains in the abdomen.


Definition: The posterior section of the body, behind the thorax, in insects, crustaceans, and other Arthropoda.

Türkçeden İngilizceye En Hızlı Çevirmen

Çevirinize ince ayar yapmak için yerleşik sözlükleri kullanın: Tek tıklamayla eşanlamlılar ve örneklerle bağlam içi çeviriler, anlamlar, telaffuz ve diğer dil özelliklerinde sorunsuz bir şekilde uzmanlaşmanıza yardımcı olur. Kesinlikle ücretsiz, hızlı ve doğru çevirmen!

Türkçe - İngilizce çevirmenimiz birçok dilbilimci ve geliştiricinin ürünüdür. Herhangi bir cümleyi, kelimeyi veya metnin tamamını hızlı ve tamamen ücretsiz çevirin! Çevirmenimiz 800'den fazla farklı dili anlamaktadır. Program medyadan büyük miktarda bilgi kullanır, bu nedenle tüm dünya haberlerini kapsar.Çeviri yazılımımızı diğer makine çevirmenlerinden farklı kılmak için çok yol kat ettik. Türkçe - İngilizce çevirmenimiz orijinal metnin anlamını ve cümlenin ana fikrini asıl amaçlandığı gibi korumak için tasarlanmıştır. Çevirmenimiz olabildiğince insandır. Ürünümüz en iyi gizliliği sağlar. Verilerinizi izlemiyor, satmıyor veya saklamıyoruz. Çevirileriniz size aittir. Transferler için kayıt ve ödeme gerekli değildir!İngilizce'den Türkçe'ye çeviri saniyeler sürer ve tek istekte bin kelimeye kadar çeviri yapabilirsiniz. İngilizce ve Türkçe dünyada çok yaygın dillerdir. İngilizceden Türkçeye çevirmenimiz, birinde uzman olup diğerini öğrenirken bu dillerin temel metinlerini öğrenmenize veya anlamanıza yardımcı olacaktır. Çeviri API'lerimiz İngilizce'den Türkçe'ye mükemmel çeviri sağlar, ek redaksiyon ile bu çeviriler hukuk, tıp ve diğer yüksek düzeyde uzmanlık alanları gibi görev açısından kritik alanlarda kullanılabilir. İngilizce'den Türkçe'ye çevirmen, çevirdiğiniz metnin doğru bir şekilde anlaşılmasını sağlar ve selamlaşma, seyahat, alışveriş, sayılar ve diğer sınırsız sayıda ortak alan gibi sık kullanılan cümle ve kelimeleri çevirmek için idealdir.