machetero

Kullanım örnekleri

machetero
sugarcane cutter
icon arrow

sugarcane

Part Of Speech: noun


Definition: A tropical grass of the genus Saccharum (especially the species Saccharum officinarum) having stout, fibrous, jointed stalks, the sap of which is a source of sugar.


Definition: An edible candy in the shape of a cane.

icon arrow

cutter

Part Of Speech: noun


Definition: A person or device that cuts (in various senses).

Example: a stone cutter; a die cutter


Definition: A single-masted, fore-and-aft rigged, sailing vessel with at least two headsails, and a mast set further aft than that of a sloop.


Definition: A foretooth; an incisor.


Definition: A heavy-duty motor boat for official use.


Definition: A ship's boat, used for transport ship-to-ship or ship-to-shore.


Definition: A ball that moves sideways in the air, or off the pitch, because it has been cut.


Definition: A cut fastball.


Definition: A ten-pence piece. So named because it is the coin most often sharpened by prison inmates to use as a weapon.


Definition: A person who practices self-injury.


Definition: A surgeon.


Definition: An animal yielding inferior meat, with little or no external fat and marbling.


Definition: An officer in the exchequer who notes by cutting on the tallies the sums paid.


Definition: A ruffian; a bravo; a destroyer.


Definition: A kind of soft yellow brick, easily cut, and used for facework.


Definition: A light sleigh drawn by one horse.

İngilizce Türkçe Cümle Çevirmeni

Sözlüğümüz size İngilizce ve Türkçe terimleri arayabileceğiniz geniş bir kütüphane sunmaktadır. Örnekler ve ayrıştırma ile mesleğe, jargona ve yaygın ifadelere göre kelimeleri arayabilirsiniz. Uygulamalarımızı iPhone, Android, iPad, Windows 10/11 ve macOS için kullanabilirsiniz. Çevrimiçi İngilizce - Türkçe çevirmenimizde, kategoriye ve farklı telaffuzlara göre 2 milyondan fazla kelimeyi arayabilirsiniz.

İster eğitim, iş veya kişisel amaçlar için İngilizce'den Türkçe'ye veya Türkçe'den İngilizce'ye çevrilmiş metinlere ihtiyacınız olsun, online çeviri siteleri aklınıza gelen ilk çözüm olabilir. Tercümanımız kurumsal, akademik, yasal, tıbbi terimleri yetkin bir şekilde dikkate alır. Ayrıca çeviri aşamasında, aklınıza gelen metnin, ihtiyacınız olan terimler kullanılarak, bu alanda profesyonellerle çalışarak ihtiyacınız olan tarzda tercüme edildiğinden emin olabilirsiniz.Hızlı bir İngilizce'den Türkçe'ye çeviriye ihtiyacınız olduğunda arkadaşlarınıza ve ajanslara başvurmayı bırakın. Kendinizi uygulamamızla donatın ve bunu kendiniz, daha hızlı ve daha doğru bir şekilde yapmak için devasa kitaplığımızdan yararlanın. Uygulamalarımız iPhone, iPad, Mac ve Apple Watch ile yerel olarak entegre olur. Ayrıca, sınıfının en iyisi Safari, Chrome, Firefox, Opera ve Edge uzantılarımızla favori tarayıcınızı özelleştirebilirsiniz. Facebook sayfamızı ziyaret edin ve sütunumuzu okuyun - yeni gönderilerimizden bazıları burada görünecek. Teşekkürler!Tek bir tıklamayla kelimeleri çevirin! Türkçe'den İngilizce'ye çevirmenimiz iki yönlü bir çeviri programıdır, anlamların ikamesi için kapsamlı bir sözlük içerir, kelime öbeklerinin ve ifadelerin kullanım örneklerini ve bunların fonetik bileşenlerini gösterir. Tercümanımız, çeviri alanındaki bilgi tabanını sürekli olarak güncelleyen ve son kullanıcı için tamamen anonim ve ücretsiz olarak korurken hizmet kalitesini koruyan profesyonel bir dilbilimci ekibi tarafından oluşturulmuştur. Çevirileriniz sadece size ait!