quarante-quatre

Kullanım örnekleri

quarante-quatre
forty four
icon arrow

forty

Phonetic: "/ˈfɔɹti/"

Part Of Speech: noun


Definition: A bottle of beer containing forty fluid ounces.

icon arrow

forty

Phonetic: "/ˈfɔɹti/"

Part Of Speech: numeral


Definition: The cardinal number occurring after thirty-nine and before forty-one.

icon arrow

four

Phonetic: "/foː/"

Part Of Speech: noun


Definition: The digit or figure 4; an occurrence thereof.


Definition: Anything measuring four units, as length.

Example: Do you have any more fours? I want to make this a little taller.


Definition: A person who is four years old.

Example: I'll take the threes, fours and fives and go to the playground.


Definition: An event in which the batsmen run four times between the wickets or, more often, a batsman hits a ball which bounces on the ground before passing over a boundary, resulting in an award of 4 runs for the batting team. If the ball does not bounce before passing over the boundary, a six is awarded instead.


Definition: A power forward.


Definition: Four-man sweep racing shell, with or without a coxswain.


Definition: A four-pennyworth of spirits.

icon arrow

four

Phonetic: "/foː/"

Part Of Speech: numeral


Definition: A numerical value equal to 4; the number after three and before five; two plus two. This many dots (••••)

Example: There are four seasons: winter, spring, summer and autumn.


Definition: Describing a set or group with four elements.

Ücretsiz İngilizce-Türkçe Çevirmen

Belki tercümanlık mesleğinde ustalaşmak istersiniz? Sitemizle eğitiminiz hızlı ve kolay olacak! Çevirmenler çeviri yaparken çeşitli becerilere ve materyallere ihtiyaç duyarlar. Çevirmenlerin genel özellikleri çevrilecek olan erek dile ve kaynak dile çok iyi hakim olmak, okuduklarını ve duyduklarını iyi anlamak ve iyi bir hafızaya sahip olmaktır. Fonetik, gramer ve cümlelerdeki kelime örnekleriyle birlikte kapsamlı bir kelime, deyim ve ifade kitaplığına sahip çevirmenimiz ilk kez kullanışlı bir materyal olarak kullanılabilir.

İster eğitim, iş veya kişisel amaçlar için İngilizce'den Türkçe'ye veya Türkçe'den İngilizce'ye çevrilmiş metinlere ihtiyacınız olsun, online çeviri siteleri aklınıza gelen ilk çözüm olabilir. Tercümanımız kurumsal, akademik, yasal, tıbbi terimleri yetkin bir şekilde dikkate alır. Ayrıca çeviri aşamasında, aklınıza gelen metnin, ihtiyacınız olan terimler kullanılarak, bu alanda profesyonellerle çalışarak ihtiyacınız olan tarzda tercüme edildiğinden emin olabilirsiniz.Çevirinin anadilde gerçek anlamda ses çıkarabilmesi için dilsel doğruluğun yanı sıra kültürel özellikler ve bilginin de sağlanması esastır. Bu yüzden dilin nüanslarını bilen İngiltere'den tercümanlarla çalışıyoruz. Türkçe ve İngilizce tercümanlarımız, çeviride hiçbir şeyin kaybolmamasını sağlamak için sorularınızı yanıtlamak ve açıklamalar sağlamak için her zaman hazırdır. Tercümanımızın rekor sürede doğru çeviriler sunabilmesinden ve bunun hızlı, güvenli ve tamamen ücretsiz olmasından gurur duyuyoruz! Kullanıcılarımızı önemsiyoruz.