tortura china

Kullanım örnekleri

tortura china
chinese torture
icon arrow

torture

Phonetic: "/ˈtɔːt͡ʃə(ɹ)/"

Part Of Speech: noun


Definition: Intentional causing of somebody's experiencing agony

Example: In every war there are acts of torture that cause the world to shudder.


Definition: The "suffering of the heart" imposed by one on another, as in personal relationships

Example: Coventry City midfielder Josh Ruffels described his 11 months out injured as 'absolute torture' after the goalless draw with Derby County Under-21s. (http//www.ccfc.co.uk/news/article/eleven-months-of-absolute-torture-760652.aspx)


Definition: (often as "absolute torture") stage fright, severe embarrassment

icon arrow

torture

Phonetic: "/ˈtɔːt͡ʃə(ɹ)/"

Part Of Speech: verb


Definition: To intentionally inflict severe pain or suffering on (someone).

Example: In the aftermath of 9/11, we did some things that were wrong. We did a whole lot of things that were right, but, we tortured some folks. We did some things that were contrary to our values.

Türkçe-İngilizce Şarkı Sözleri Çevirmeni

Kaynak metinler, AI tabanlı yazım denetleyici tarafından otomatik olarak düzeltilerek daha iyi bir çeviri elde edilir. Tıp, kesin bilimler, hukuk vb. gibi çeşitli alanlarda metinlerinin içeriğini ve dil özelliklerini koruyarak belgeleri anında çevirin.

Çevirinize ince ayar yapmak için yerleşik sözlükleri kullanın: Tek tıklamayla eşanlamlılar ve örneklerle bağlam içi çeviriler, anlamlar, telaffuz ve diğer dil özelliklerinde sorunsuz bir şekilde uzmanlaşmanıza yardımcı olur. Kesinlikle ücretsiz, hızlı ve doğru çevirmen!Türkçe - İngilizce çevirmenimiz birçok dilbilimci ve geliştiricinin ürünüdür. Herhangi bir cümleyi, kelimeyi veya metnin tamamını hızlı ve tamamen ücretsiz çevirin! Çevirmenimiz 800'den fazla farklı dili anlamaktadır. Program medyadan büyük miktarda bilgi kullanır, bu nedenle tüm dünya haberlerini kapsar.İster eğitim, iş veya kişisel amaçlar için İngilizce'den Türkçe'ye veya Türkçe'den İngilizce'ye çevrilmiş metinlere ihtiyacınız olsun, online çeviri siteleri aklınıza gelen ilk çözüm olabilir. Tercümanımız kurumsal, akademik, yasal, tıbbi terimleri yetkin bir şekilde dikkate alır. Ayrıca çeviri aşamasında, aklınıza gelen metnin, ihtiyacınız olan terimler kullanılarak, bu alanda profesyonellerle çalışarak ihtiyacınız olan tarzda tercüme edildiğinden emin olabilirsiniz.